آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده 

قیمت : تومان

برند : متفرقه

پستی آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده 

قیمت آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده 

برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

آلبوم موسیقی «این بار من یکبارگی» اثر از آهنگساز و نوازنده‌ی تار «مهسا عظیمی» و آوازی از «علی‌اکبر داداش‌زاده» است. در این آلبوم قطعاتی در مایه‌های سه‌گاه و همایون را می‌شنویم. نام قطعات آن هستند. علاوه‌بر مهسا عظیمی که خود نوازندگی تار را برعهده دارد، «علی اکبر داداش‌زاده» نوازنده‌ی بربط و رباب، «رضا پرویز‌زاده» نوازنده‌ی کمانچه، «وفا مصباحی» نوازنده‌ی نی و «فربد یداللهی» نوازنده‌ی تنبک و سازهای کوبه‌ای در اجرای قطعات این آلبوم نقش داشته‌اند. تصنیف این قطعات از اشعار شاعرانی چون «مولوی»، «خاقانی» و «علی‌اکبر داداش‌زاده» انتخاب شده‌اند. مهسا عظیمی پیش‌از این در کنسرت‌های متعددی در داخل و خارج از کشور با گروه‌های «فاخته»، «ارکستر مضرابی دهلوی»، «کادوس» و «مهتاب» شرکت داشته است. موسسه «موسیقی راوی» این آلبوم را برای علاقه‌مندان به موسیقی دستگاهی اصیل ایرانی منتشر کرده است.

آلبوم موسیقی «این بار من یکبارگی» اثر از آهنگساز و نوازنده‌ی تار «مهسا عظیمی» و آوازی از «علی‌اکبر داداش‌زاده» است. در این آلبوم قطعاتی در مایه‌های سه‌گاه و همایون را می‌شنویم. نام قطعات آن هستند. علاوه‌بر مهسا عظیمی که خود نوازندگی تار را برعهده دارد، «علی اکبر داداش‌زاده» نوازنده‌ی بربط و رباب، «رضا پرویز‌زاده» نوازنده‌ی کمانچه، «وفا مصباحی» نوازنده‌ی نی و «فربد یداللهی» نوازنده‌ی تنبک و سازهای کوبه‌ای در اجرای قطعات این آلبوم نقش داشته‌اند. تصنیف این قطعات از اشعار شاعرانی چون «مولوی»، «خاقانی» و «علی‌اکبر داداش‌زاده» انتخاب شده‌اند. مهسا عظیمی پیش‌از این در کنسرت‌های متعددی در داخل و خارج از کشور با گروه‌های «فاخته»، «ارکستر مضرابی دهلوی»، «کادوس» و «مهتاب» شرکت داشته است. موسسه «موسیقی راوی» این آلبوم را برای علاقه‌مندان به موسیقی دستگاهی اصیل ایرانی منتشر کرده است.

تصاویر بیشتر

آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده ارزان , آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده با قیمت ارزان , متفرقه ارزان , متفرقه با قیمت ارزان , پستی آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده , اینترنتی آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده, آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده با قیمت , آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده فقط , متفرقه آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده , متفرقه با قیمت ,kharid آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده, gheymat آلبوم موسیقی این بار من یکبارگی اثر علی اکبر داداش زاده  

شب که میشه آلبوم ,موسیقی ,اکبر ,یکبارگی ,داداش ,نوازنده‌ی ,آلبوم موسیقی ,اکبر داداش ,داداش زاده ,مهسا عظیمی ,«علی‌اکبر داداش‌زاده» , آلبوم موسیقی ,م? منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مجتمع اموزشی قلم چی فارسان theoppr 365 انتخاب hallelujah سرگرمی - تفریحی - مد و زیبایی